OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Jasem adlı oyun kısa bir zaman için bedava oldu

Jasem adlı oyun kısa bir zaman için bedava oldu

62

 

Indiegala adlı platform, oyun severlerin yakınan takip etmeyi sürdürdüğü platformlardan biridir. Platform üzerinde, popüler bir durumdaki oyunlar da dahil olmak üzre bir çok oyun satışı gerçekleştiriliyor fakat oyun severlerin çok büyük bir kısmı, Indiegala adlı platformun bedava bir şekilde sunmakta olduğu oyunlarla ilgilenmekteler. Sık bir şekilde çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam eden Indiegala, şimdilerde de Steam fiyatı 21 Türk Lirası tutarında bulunan eğlenceli bir oyunu bedava olarak sunmakta.

Bedava bir şekilde sahip olabileceğiniz oyunun adı ”JASEM: Just Another Shooter with Electronic Music” olarak öne çıkıyor. Oyunun mevcut durumdaki temeli, elektronik müzikle beraber düşmanlarınızı alt edebilmek. Lakin bu oyun üzerinde çok ilginç bir olay bulunuyor. Şu şekilde ki; oyunda yer alan düşmanlarınızı alt edebilmek amacıyla herhangi bir sebebiniz bulunmuyor. Oyun içerisinde sizlere ufak bir tank verilmekte ve harita üzerinde yer alan her şeyi sebepsizce patlatmaya çalışmaktasınız. Eğer ki şu dönemlerde stresli bir süreçten geçmekteyseniz, oyunun tamamen sizlik olduğunu ifade edebiliriz.

JASEM adlı yapım, aksiyon miktarı fazlasıyla üst seviyede bulunan bir oyun şeklinde karşımıza çıkmakta. Aslında oyun üzerinde aksiyondan farklı hiçbir şey bulunmuyor. Devamlı bir şekilde yeni düşmanlarla karşılaşmaktasınız ve bu söz konusu düşmanları alt edebilmek amacıyla gayret ediyorsunuz. Şu sıralar, Steam üzerinde 21 Türk Lirası tutarında satın alabilecek olduğunuz bu oyun, Indiegala platformu üzerinde çok kısa bir zaman için bedava olarak sunulmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.