OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Itch platformu iki tane oyunu bedava dağıtıyor

Itch platformu iki tane oyunu bedava dağıtıyor

7

 

Itch platformu çok daha yeni bir bedava oyun kampanyası başlatmış durumda. İki tane değişik oyunu dağıtmaya başlamış bulunan firma, platform oyunlarını sevmekte bulunan oyuncuları memnun edebilecek gibi gözüküyor. Itch adlı platformun bedava bir şekilde sunmuş olduğu oyunlar, Big Fish ile birlikte Annulus şeklinde adlandırılmakta. Söz konusu bu kampanya, 5 Aralık tarihine dek geçerli bir durumda olacak.

Şu zamanlarda arka arkaya bedava oyun kampanyaları başlatmış bulunan Itch platformu, iki tane oyunu daha bedava yapmış oldu. İki boyuta sahip olan platform oyunlarını sevmekte olan oyuncuların hoşuna gidebilecek çok önemli bir kampanya, oyun kütüphanesini genişletme konusunda isteği bulunan oyuncuları da memnun edebilecek gibi gözükmekte.

Itch adlı platformun bedava bir şekilde sunmaya başlamış olduğu oyunlardan bir tanesi de ‘Annulus’ şeklinde adlandırılmış durumda. Bir uzay istasyonu içerisinde geçmekte bulunan söz konusu oyun, çeşitli bir takım zorluklara sahip. Karakterinizin kabiliyetlerini geliştirmeye gayret etmiş olduğunuz oyun, sürekli olarak daha da zorlaşmakta olan yapısından dolayı saatlerinizi geçirmenizi sağlayabilecek gibi gözükmekte. Tabii ki de bu süreç içerisinde, size verilmiş olan görevleri de yerine getirmek mecburiyetindesiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.