OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Iron Harvest adlı yapım 16-22 Haziran tarihleri arasında demo şeklinde oynanabilecek

Iron Harvest adlı yapım 16-22 Haziran tarihleri arasında demo şeklinde oynanabilecek

186

 

Büyük Savaş’ın yeni sona erdiği, savaşın mevcut durumdaki yaralarının yeni yeni sarılmaya başladığı alternatif bir evren içerisinde geçmekte bulunan strateji oyunlarından Iron Harvest adlı yapım, 16 Haziran ila 22 Haziran tarihlerinin arasında Steam platformunun üstünden demo bir şekilde oynanabiliyor olacak.

1920 senesi ile birlikte aha sonrasının alternatif gerçekliklerinde geçmekte bulunan klasik bir gerçek zamana sahip strateji oyunu olarak öne çıkan Iron Harvest, seneler boyunca devam eden bekleyişin sonrasında en sonunda bu senenin eylül ayı içerisinde oynanabilir durumda bulunacak. Eylül ayına dek sabredemeyen oyuncularla ilgili olarakta müjdeli bir haberimiz mevcut.

Yakın bir zamanda karşımıza gelecek oyunların demolarının yanı sıra canlı yayınlar ile birlikte geliştirici sohbetleriyle kutlanacak olduğu Steam Oyun Festivali: Yaz 2020 kapsamında yer almaya başlayacak oyunlardan bir tanesi de Iron Harvest adlı yapım. Oyuncular, 16 Haziran tarihi içerisinde Türkiye saatiyle tam olarak 20:00’da başlamış olacak ve 22 Haziran tarihine kadar devam edecek bu festivalin dahilinde Iron Harvest’ı Steam platformunun üstünden demo bir şekilde oynayabiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.