OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Iran Man VR yapımının çıkış tarihi ertelenmiş durumda

Iran Man VR yapımının çıkış tarihi ertelenmiş durumda

16

 

VR özelliğine sahip konsollar halen fazlasıyla yeni olsa dahi bu bir çok oyun şirketi bu konsollarla ilgili olarak oyun üretmeye başlamış bir vaziyette. Efsanevi Marvel karakterlerinden Iron Man adlı karakterin sanal gerçeklik konusundaki teknolojiyle buluşmuş olduğu konsol oyunlarından Iron Man VR isimli yapım da bu oyunlardan biri olmuştu. Normal bir durumdaki şartlar altında gelecek ay içerisinde oyuncularla buluşması beklenmekte olan söz konusu bu oyun, ne kadar üzücü ki beklenenden az daha geç gelmiş olacak.

Bir zamandır oyunun çıkış tarihinin ertelenmiş olduğuna yönelik bir takım dedikodular ortalıkta gezmeye başlamıştı. Bugün içerisinde de oyunu geliştirmiş olan stüdyolardan Camouflaj, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir duyuruyla Iron Man VR adlı yapımının çıkış tarihinin ertelenmiş olduğunu resmen doğruladı. yapılmış olan açıklamaya bakılırsa söz konusu bu oyunun yeni çıkış tarihi de 15 Mayıs 2020 şeklinde ifade edildi.

Iron Man VR adlı yapım ilk duyurulduğu zaman, oyunun 28 Şubat tarihi içerisinde piyasaya çıkartılacağı ifade edilmişti. Diğer taraftan PlayStation adlı cephenin en fazla satış gerçekleştiren oyunlarından bir tanesinin devam niteliğini taşıyan The Last of Us Part II adlı yapım da ilk olarak 21 Şubat tarihi içerisinde çıkacak olduğu söylenmiş fakat daha sonrasında oyunun çıkış tarihi 29 Mayıs tarihine ertelenmiş durumdaydı. Görünüşe bakılır ise her 2 tane oyun da tekrardan birbirine fazlasıyla yakın tarihler içerisinde piyasaya sürülmüş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.