OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

İptal edilen devam oyunu konusunda yeni sızıntılar geldi

İptal edilen devam oyunu konusunda yeni sızıntılar geldi

29

 

İptal edilme duyurusu yapılan Batman: Arkham Knight isimli oyunun devam oyunuyla alakalı bir takım bilgiler ortaya çıkmış bir durumda.

İptal kararı alınan oyun içerisinde oyuncular, Damian Wayne’i kontrol edebileceklerdi ve artık nerdeyse çürümeye başlamış Gotham şehri içerisinde ”Batbike” kullanarak dolaşabilecekti. Aynı Batman: Arkham Knight oyununda yer alan Batman ile birlikte ”Batmobile” benzerinde olacaktı aslında. Öte yandan aynı Middle-Earth’te kullanılmakta olduğu gibi bir intikam sisteminin uygulanması konusunda planlar yapılıyordu. Elbette ki bunun tam olarak nasıl çalışacak olduğuna yönelik çok bir bilgi yer almıyor.

Ortaya çıkmış olan konsept çalışmalara bakılırsa oyunda yer alacak kötü karakterlerin arasında Gorilla Grodd ile birlikte Two-Face ve kadın Black Mask bulunuyor. Bunlara ilave bir şekilde yaşlı durumdaki Bruce Wayne ile birlikte Dick Grayson da bulunmakta

Son dönemler içerisinde Warner Bros. şirketine ait olan Montreal isimli stüdyonun ”Court of Owls” isimli hikayeyi baz aldığı bir tane Batman oyunu üstünde çalışmalar yaptıklarına yönelik söylentiler de yer alıyor. Geçmiş olduğumuz yıl stüdyonun geliştiricileri söz konusu bu oyunla alakalı birkaç tane ipucu paylaşmış bu duruma neden olarak ise Court of Owls isimli oyunu yaratan Scott Snyder, IGN’in konu ile alakalı yapmış olduğu haberi de retweet’lemiş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.