OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Insomniac şirketi, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales adlı yapımdan oynanış videosu yayınlandı

Insomniac şirketi, Marvel's Spider-Man: Miles Morales adlı yapımdan oynanış videosu yayınlandı

136

 

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales adlı yapımın geliştiricisi konumundaki Insomniac şirketi, Instagram üzerinden yapmış olduğu özel paylaşım içerisinde yeni bir tane oynanış videosuna yer vermiş oldu. Yirmi saniye uzunluğa sahip olan yeni video üzerinde Miles Morales, binaların arasında ağ fırlatıp uçmaktaydı.
Sony şirketinin PlayStation 5 konsoluna özel bir şekilde duyurmuş olduğu oyunların arasında bir hayli sevilmiş olan Marvel’s Spider-Man adlı yapımın devam oyunu niteliği taşıyan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales adlı yapımda yer almaktaydı. Yeni nesil grafikleri ile birlikte oyunculara sunulacağı açıklanan Miles Morales, yayınlanmış olan görüntüleriyle oyunu merak içinde beklememizi sağlamayı da başarmıştı.

Oyunun geliştiricisi konumunda yer alan Insomniac Games şirketi, bugün yapmış olduğu çok yeni bir paylaşımla oyunda yaşayacak olduğumuz deneyimi tekrardan gözler önüne sermiş oldu. Oyunla ilgili oynanış videosunu daha öncesinde net bir şekilde görmüş olsak bile yeni paylaşılmış olan 20 saniye uzunluğuna sahip bu kısa video, oyunla ilgili olarak daha da sabırsızlanmamıza sebep oldu.

Insomniac şirketi, paylaşmış olduğu söz konusu bu videoyla beraber bir de Miles Morales’ten övgüyle söz etti. Yazı içerisinde Miles Morales’in tamamen korkusuz bir biçimde hareket etmekte olduğunu ve genç enerjisini ağ atma tekniğine yansıtmakta olduğu ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.