OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

İngiltere’de büyük bir başarı yakaladı

İngiltere'de büyük bir başarı yakaladı

24

The Last of Us Part II adlı yapım, lansman haftası içerisinde elde ettiği satış performansı sayesinde PlayStation 4 konsolunun en iyi çıkış yapmayı başaran oyunu olmayı başarmış oldu. Özellikle  de hikayesinin sızdırılmasının ardından daha da çok merak edilmeye başkanmış olan PS4 konsolunun özel oyunu, ilk gününden çok yoğun bir ilgiyle karşı karşıya kaldı.

Naughty Dog şirketinin senelerden beri dört gözle beklenmekte olan yeni maceralarından The Last of Us Part II adlı yapım, nihayet oyun severlerle buluşmuş oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta içerisinde PlayStation 4 konsoluna özel bir şekilde piyasaya sürülmüş olan söz konus ubu oyun, Sony şirketinin mevcut bir durumdaki en güncel konsoluyla alakalı olarak en iyi çıkış gerçekleştiren oyun kategorisinde adeta bir rekor kırmış oldu.

19 Haziran tarihi içerisinde piyasaya sürülmüş olan The Last of Us II adlı yapım, lansmanın gerçekleşmesinden bu zamana kadar bütün birinci parti oyunlardan daha çok kutulu kopya satışı gerçekleştirerek İngiltere içerisinde en çok satışı gerçekleşen PlayStation 4 konsol oyunu olmayı başardı. Naughty Dog şirketinin yeni oyunlarından Uncharted 4 adlı yapım ile birlikte God of War adlı yapım ve Marvel’s Spider-Man adlı yapım gibi çıktığı zaman rekorlar kırmayı başaran oyunları da ardında bırakmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.