OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Indiegala’dan bedava oyun

Indiegala'dan bedava oyun

85

 

Indiegala isimli platform, oyunseverlerin yüzünü güldürmeyi başaran çok daha yeni bir kampanya başlatmış durumda. Steam platformunda 31 Türk Lirası tutarındaki bir fiyatla satışı gerçekleştirilen Adam Wolfe adına sahip bir oyunu bedava yapmış bulunan Indiegala platformu, point & click türüne sahip oyunlara ilgi duyan oyuncuları sürükleyici bir hikayenin içine sokmuş olacak.

Bugüne dek onlarca sayıdaki popüler oyunu bedava bir şekilde oyuncularla buluşturmuş olan Indiegala platformu, şimdilerde ise çok daha yeni bir kampanya başlatmış durumda ve bu kampanyayla beraber Steam platformu üzerinde 31 Türk Lirası tutarında satın alabilecek olduğunuz bir oyunu, komple bedava bir hale getirmiş durumda.

Indiegala platformunun başlatmış olduğu bu yeni kampanya ”Adam Wolfe” adına sahip bir ”point & click” oyununu kütüphanenize kazandırmış oluyor. Bu söz konusu oyun türü içerisinde farenizi kullanarak ilerlemektesiniz ve seçeneklere tıklayıp türlü kararlar almaktasınız. Üstüne üstlük Indiegala platformunun Adam Wolfe oyun kampanyası, geliştirici ekibin oluşturmuş olduğu 4 Adam Wolfe bölümünü de içeriğinde barındırıyor.

Adam Wolfe adlı yapım, bir point & click oyunundan bütün beklentilerinizi karşılamakta. Geliştirici durumda bulunan ekip, bu oyunu tasarlama esnasında her bir detayı en ince ayrıntısına kadar düşünmüş ve oyuncuları tam anlamı ile tatmin etmeye gayret etmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.