OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Indiegala’dan bedava oyun müjdesi

Indiegala'dan bedava oyun müjdesi

8

 

Bedava oyun denildiği zaman akıllara ilk gelen platform olarak öne çıkan Indiegala, çok daha yeni bir bedava oyun kampanyası başlatmış durumda. Bu defa Snow White Solitaire Charmed Kingdom adına sahip olan bir oyunu bedava hale getirmiş olan platform, oyuncuları çok daha eğlenceli bir bulmaca serüvenine davet etmekte.

Düzenlemiş olduğu bedava oyun kampanyalarıyla beraber oyuncuların aklını çelmeyi başarmış olan Indiegala şirketi, çok daha yeni bir kampanya başlatmış durumda. Özellikle de bulmacanın yanı sıra kart oyunlarından hoşlanmakta bulunan oyuncuların beğenisini kazanabilecek söz konusu bu kampanya, ”Snow White Solitaire Charmed Kingdom” adına sahip özel bir oyunu bedava bir şekilde oyuncularla buluşturmakta. Pekala kısa bir zaman için bedava bir şekilde sunulmaya başlamış olan bu oyun, bizlere tam olarak neler vadediyor?

Windows işletim sistemiyle gelen dahili oyunlarını hepimiz çok iyi bir şekilde biliriz. Bu söz konusu oyunların ilk sırasında çeşitli kart oyunları gelmekteydi ve özellikle de Windows XP adlı işletim sisteminin popülerliğini koruduğu dönemler içerisinde bu kart oyunları da bayağı bir popüler durumdaydı. Indiegala platformunun bedava bir şekilde sunmaya başlamış olduğu bu oyun da bir taraftan Windows işletim sisteminin kart oyunlarını anımsatmış durumdayken öte taraftan da sizleri çeşitli bulmacaların içine sürüklemiş oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.