OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Indiegala Super Panda Adventures adlı yapımı bedava hale getirdi

Indiegala Super Panda Adventures adlı yapımı bedava hale getirdi

54

 

Popüler bir durumdaki oyun platformu olarak öne çıkan Indiegala, bazı zamanlarda çok daha farklı kampanyalar yapmakta ve Steam üzerinde belirli ücretlerle satışı gerçekleştirilen oyunları bedava bir şekilde dağıtmakta. Bu söz konusu oyunlar bazı zamanlarda bedeli fazlasıyla yüksek olabilmekteyken bazı zamanlarda da uygun fiyata sahip fakat eğlenceli çeşitte olabilmekte. Platformun bu defa sunmuş olduğu oyun da uygun fiyatlı bir durumda fakat eğlence odağına sahip, Steam üzerindeki fiyat 10.5 Türk Lirası tutarında bulunan Super Panda Adventures adlı yapım.

Super Panda Adventures isimli yapım, isminden de anlaşılabilecek olduğu gibi bir pandayı yönetmiş olduğumuz ve bu söz konusu pandanın maceralarına eşlik etmiş olduğumuz önemli bir platform oyunudur. İki boyutlu bir şekilde geliştirilmiş olan Super Panda Adventures adlı yapımı Super Mario’nun çok daha değişik bir versiyonu şeklinde de düşünmek mantıklı. Oyun üzerinde sizlere verilmiş olan onlarca sayıdaki haritayı tamamlamanın yanı sıra bölümleri de geçmeye çalışmaktasınız.

Super Panda Adventures adlı yapımın çok uzun soluklu bir oyun olarak öne çıktığını ifade edebiliriz. Yani aslında birkaç saat içinde oyunu bitirebilmeniz fazla da olanaklı durumda değil. Zaten söz konusu ilk bölümler basit olsa bile ilerleyen bölümler içerisinde size verilmeye başlanacak haritalar bayağı bir zorlaşmakta. Öte yandan bölümler ilerlemeye başladıkça pandanızı da geliştirebilmek vaziyetinde olmaktasınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.