OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Indiegala platformundan bedava oyun

Indiegala platformundan bedava oyun

25

 

Türkiye artık yavaş bir şekilde, farklı eğitim sezonunun daha sonuna doğru yaklaşmaya başladı. İlk ile birlikte orta öğretim üzerinde eğitimleri süren öğrenciler, çok kısa bir zaman geçtikten sonra yarıyıl tatiline başlamış olacaklar. Öte yandan üniversite de öğrenim gören öğrenciler de yavaş bir şekilde final ile birlikte bütünleme dönemini geride bırakmış oluyorlar. Bundan dolayı da gençler, fazla uzun bir durumda olmasa bile biraz dinlenmenin yan sıra gevşeme olanağı da bulmuş bulunacaklar.

Sömestr tatilinin gelmiş olmasıyla beraber gençler, daha fazla bilgisayarlarının yanı sıra oyun konsollarıyla zaman geçirmeye başlayacaklar. Tabiiki de böyle olması, beraberinde çok daha yeni oyun arayışlarını da getirmiş oluyor. Şimdi ise sizin için, Steam platformu üzerindeki fiyatı 18 Türk Lirası tutarında bulunan Disgraced adına sahip bir oyundan söz edeceğiz. Dünya üzerindeki popüler oyun platformları arasında yer alan Indiegala isimli platform, kısa zaman için bu oyunu bedava bir şekilde sunmakta.

Bu söz konusu platform oyunu içerisinde kendi karakterinizi yaratmış oluyor ve size verilmiş olan görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktasınız. Bir müddet sonrasında ise oyunun genel kavramı genişlemeye başlıyor ve kendi ekibinizi kurup size verilen tüm görevleri yapmaya başlamış oluyorsunuz. İyi bir kurgusu bulunan bu oyun, haksızlık ile birlikte yolsuzluklarla ön plana çıkan hükümete karşı meydana gelen isyanları konu edinmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.