OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Indiegala Kalaban isimli oyunu kısa zaman için bedava yaptı

Indiegala Kalaban isimli oyunu kısa zaman için bedava yaptı

77

Indiegala adlı platform, Steam üzerindeki satış fiyatı 10,5 Türk Lirası tutarında bulunan Kalaban adına sahip bir oyunu bedava bir şekilde sunmaya başlamış oldu. Korku temasına sahip aksiyon macera oyunu içerisinde mutant salgınının arkasında yatmakta olan nedeni araştırıyor ve tam olarak neler olup bittiğini de anlamaya çalışmaktayız.

Geliştirici koltuğunda Rayhouse Productions şirketi ile birlikte GameRealmMadness şirketinin yer almış olduğu Kalaban adlı yapım, korku temasına sahip bir aksiyon macera türündeki oyun şeklinde karşımıza çıkmakta.

Kalaban adlı yapım nasıl?

Korku temellerinin üstüne kurulu durumda bulunan aksiyon macera türünde çok özel bir oyun şeklinde karşımıza çıkmış bulunan Kalaban adlı yapım, hikâye anlatımının yanı sıra açık uçlu oynanışından dolayı çok fazla dikkat çekmekte. Üçüncü şahıstaki görüş açısına sahip durumda bulunduğumuz oyun üzerindeki temel maksadımız da mutant salgının arkasında yer alan nedeni keşfedebilmek ve tam olarak neler olup bitmiş olduğunu da öğrenebilmek.

Canavarları öldürerek ganimetler kazanmış olduğumuz bu oyun üzerinde eylemlerin yanı sıra yapmış olduğumuz bazı seçimler, hikâyenin gidişatına da açık bir şekilde yön vermekte. Bunun kapsamında oyun çok ciddi bir üslupla sunulmakta olsa bile onun altında çok tuhaf olayların yanı sıra karakterler ile birlikte absürt komedinin yatmakta olduğu da ifade edilebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.