OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Indiegala adlı platform Die Young: Prologue adlı yapımı bedava yaptı

Indiegala adlı platform Die Young: Prologue adlı yapımı bedava yaptı

139

 

Indiegala isimli herkesin sevdiği platform, Die Young: Prologue adna sahip bir oyunu bedava bir şekilde sunmaya başlamış durumda. Tek başınıza oynayabilecek olduğunuz bir oyun olarak öne çıkan Die Young: Prologue, gerek mevcut durumdaki grafikleri gerekse öteki detaylarından dolayı dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış durumda.

Bedava oyun kampanyaları denildiği zaman akıllara gelmiş olan ilk platformlardan biri olarak öne çıkan Indiegala, oyunseverlerin yüzlerini güldürmeye doymamakta. Yeni bir bedava oyun dağıtım kampanyası daha başlattığını duyuran platform, bu defa ise oyunseverlere aksiyonla dolu bir açık dünya oyununu bedava bir şekilde sunacak olduğunu açıkladı. Dilerseniz hızlı bir şekilde, Indiegala adlı platformun yeni bedava oyun kampanyalarının detaylarına çok daha yakından bir göz atalım.

Indiegala adlı platformun yeni bedava oyun kampanyası, Steam platformu üzerinde 32 Türk Lirası tutarındaki bir fiyatla satın alabilecek olduğunuz ”Die Young: Prologue” adına sahip bir oyunu içeriğinde barındırıyor. Aksiyonun yanı sıra şiddetin hiç bir şekilde eksik olmadığı bu oyun üzerinde yapmanız gerekli olan esas şeyde yaşamda kalmak. Tek bir başınıza oynayabilecek olduğunuz bir oyun olarak öne çıkan Die Young: Prologue, gerek mevcut durumdaki grafikleri gerek ise oynanış dinamikleriyle beraber ön plana çıkmayı da başarmış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.