OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

İlk yıldönümüne özel son güncellemesi yapılacak

İlk yıldönümüne özel son güncellemesi yapılacak

12

 

Assassin’in Creed Odyssey isimli yapımın ilk yıl dönümü onuru için Ubisoft şirketi, çok daha yeni bir tane yamanın yanı sıra yenilenmiş destansı bir durumdaki karşılaşmalar ve de bir takım etkileyici istatistikler açıklamış bir durumda. Bu ay içerisinde oyun, hata düzeltmelerini içermekte bulunan v1.51 isimli yamayı almış bulunacak. Ubisoft şirketi daha sonrasında ise, paylaşılacak olan bu yamayla ilgili olarak detaylı bir bilgi verecek olduğu konusunda açıklama yaptı.

4 Kasım tarihine kadar yeni destansı bir durumda bulunan karşılaşmalar ortaya çıkmış olacak. Oyun severler ise Occylos the Successor ile birlikte Aretos the Aid, Delos, and Nester the Great ve Black Wind gibi rakipler ile yüzleşiyor olacaklar. İlave bir şekilde, Ubisoft şirketi daha çok Orichalcum veriyor olacak. Destansı bir durumda bulunan gemileri veyahut paralı askerleri yenebilmek ise oyuncular için 15 Orichalcum kazandırmış olacak. Oyuna ilave edilmiş olan başka bir şey ise, bu ayın son günlerinde oyun mağazasına getirileceği açıklanan Melania ismindeki çok daha yeni bir tane binek.

Ubisoft şirketi öte yandan oyunun yıldönümünü onurlandırabilmek amacıyla bir takım topluluk başarılarını da paylaşmış oldu. Genel bir şekilde oyuncuların 48 milyon taneden fazla fotoğraf çekmiş olduğu, 20 milyar taneden çok düşmanı öldürmüş olduğu ve oyunu oynayabilmek amacıyla 645 milyon saatten daha çok zaman harcamış olduğu da ortaya çıkmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.