OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

İlk gününde problemlerle boğuşmaya başladı

İlk gününde problemlerle boğuşmaya başladı

22

 

Çok büyük bir heyecan ile beklenmekte olan Call of Duty: Mobile isimli yapım sonun çıktı lakin çıkması ile beraber pek çok insan problemlerle karşılaşmaya başlamış bir durumda. Oyunculardan bir kısmı, oyuna girmeye çalıştıkları zaman yükleme ekranının olduğu bölümde takılıp kalmış bir durumda.

”Update download failed” (Güncellemenin indirilmesi başarısız) şeklindeki bir yazıyla karşı karşıya kalmış olan kullanıcılar oyuna giriş gerçekleştirmeyi de hiç bir şekilde başaramadılar. GameSpot isimli platform ise oyun üzerindeki problemin halen sürdüğünü net bir şekilde doğrulamakta.

Activision şirketinin personelleri, bu problemin farkında olduklarını ve üstünde çeşitli çalışmalar yapmakta olduklarını açık bir şekilde ifade ettiler. Problemin asıl kaynağının da çok yüksek bir seviyede bulunan trafik olduğu açık bir şekilde ifade ediliyor. Problemin de en kısa zaman içerisinde çözülmesi amacıyla uğraşılmakta.

Bu sabah erken saatlerde indirilebilir bir duruma gelmiş olan bu oyun, hem Android işletim sistemi hem ise iOS işletim sisteminde kullanılabilir bir vaziyette. Tamamen klasik bir hale gelmiş olan Battle Royale modunun yanında değişik modlara da sahip durumda bulunan bu oyunun problemlerinin kısa bir zaman içinde çözülerek oynanabilir bir hale gelmesi konusunda da beklentiler var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.