OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hunt: Showdown yakında PS4 için çıkış yapacak

Hunt: Showdown yakında PS4 için çıkış yapacak

21

 

Crytek şirketi çok ciddi bir başarı yakalamış olan yapımlara sahip bir oyun şirketi şeklinde çok fazla tanınıyor. Şirketten çıkmış olan Hunt: Showdown isimli yapım da başarılı yapımlardan bir tanesi olarak kabul edilmekte. Steam platformu üzerinde 2018 senesinin şubat ayı içerisinde erken erişime girmiş bulunan oyun, 2019 senesinin mart ayı içerisinde de Xbox Game Preview’a ilave edilmişti. Her 2 tane versiyonun da tam halinin çıkışı geçtiğimiz senenin sonlarında olmuş idi.

Oyun şu zamanlarda da PlayStation 4 konsoluna gelecek. Üstüne üstlük oyun PlayStation kullanıcıları ile öteki platformlardan oynamaya devam eden kişilerin de karşılıklı bir şekilde eşleşebilmesine izin veriyor olacak. Hunt: Showdown adlı yapımda bir Battle Royale oyunu içerisinde olduğu gibi tek bir başımıza veyahut ili ya da üç kişilik takımlarla maceraya atılmaktayız. Oyun içindeki maksadımız, haritada yer alan on iki tane oyuncunun en başarılı birimi olmak. Rakiplerimizi elemiş olduğumuz gibi ipuçları toplayarak haritanın boss’u olarak nitelendirebileceğimiz yaratığı da öldürebilmek.

Söz konusu bu oyun, PlayStation 4 adlı platforma 18 Şubat tarihinde gelmiş olacak gelecek. Oyun ilk aşamasında sadece PlayStation oyuncularının kendi arasında oynayabilecek olduğu bir yapıya sahip durumda bulunacak. Daha sonrasında gelecek güncellemelerle beraber her bir oyuncu birbirine karşı oynayabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.