OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hotweels’ten Tesla Truck hamlesi

Hotweels'ten Tesla Truck hamlesi

548

 

Lansman günü yaşanmış olanların yanında tasarımından dolayı da gündem haline gelen Tesla Cybertruck; Mattel tarafından net bir şekilde ele alındı ve şirket, bu ilginç tasarımı bulunan söz konusu aracın Hot Wheels markasıyla beraber piyasaya çıkartılacak uzaktan kumandalı özel bir versiyonunun duyurusunu yaptı. Oyuncak olarakta karşımıza çıkacak Tesla Cybertruck, sınırlı bir miktarda üretilmiş olacak ve 2020 senesinin Aralık ayında satın alan kişiler ile buluşmuş olacak.

Elon Musk’ın CEO koltuğunda oturduğu elektrikli otomobil üreticilerinden biri olarak öne çıkan Tesla şirketi, geçmiş olduğumuz sene Cybertruck ismindeki pick-up aracının duyurusunu yapmış ve söz konusu bu araç, günler boyunca sosyal medyanın gündeminden hiç bir şekilde düşmemişti. Tasarımını beğenmiş olanlar kadar eleştiri yağmuruna tutunlar da olsa Tesla Cybertruck adlı araç, ön sipariş rakamları konusunda çok başarılı bir araç olarak geleceğinin sinyallerini vermiş idi.

Popülaritesi bayağı bir yüksek konumda bulunan Tesla Cybertruck’ı ele almış olan oyuncak üreticilerinden Mattel, arabanın Hot Wheels markasıyla birlikte piyasaya çıkartılacak oyuncak versiyonunu üretme konusunda bir karara imza attı. Orijinal Tesla Cybertruck adlı aracın 1/64 ile birlikte 1/10 ölçekli versiyonlarının üretimini yapmaya hazırlanan firma, uzaktan kumandayla çalışacak Tesla Cybertruck adlı oyuncaklar için ön sipariş sürecini başlatmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.