OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Horizon Zero Dawn geniş açıları da destekleyecek

Horizon Zero Dawn geniş açıları da destekleyecek

5

 

2017 senesi içerisinde PlayStation 4 konsoluna özel bir oyun şeklinde piyasaya sunulmuş olan Horizon Zero Dawn, gelecek yaz dönemiminde PC platformuna gelmiş olacak. Ortaya çıkmış olan yeni bir tane ekran görüntüsü de oyunun ultra geniş açıları (3440 x 1440) destekleyecek olduğuna da göstermekte.

Aksiyon ve RPG şeklinde tanımlayabilecek olduğumuz video oyunlarından Horizon Zero Dawn, 2017 senesi içerisinde PlayStation 4 platformuna özel olarak piyasaya sunulmuş idi. Oyuncuları mest etmiş olan grafiklere sahip durumda bulunan oyun, böylelikle şu zamana kadar PlayStation 4 konsoluna özel yapılmış oyunların arasında çok sağlam bir yer edinmeyi başarmış idi. Bunun kapsamında bu söz konusu görsel şöleni sadece PS oyuncularına sunup haksızlık etme konusunda isteği olmadan Guerilla Games şirketi, geçmiş olduğumuz günler içerisinde oyunun PC platformuna özel olarak çıkacak olduğunu açıklamıştı.

Valve şirketinin bünyesi üzerinde bulunmakta olan Steam üstünden gelecek yaz döneminde PC oyuncularının beğenisine sunulacağı açıklanan bu oyunun, bu platform üzerinde nasıl görünecek olduğu da merak edilmekteydi. Nitekim söz konusu oyunun Steam sayfası üzerinde de sadece PS4 konsolundan alınmış görüntülere yer verilmekteydi. Fakat ortaya çıkmış olan yeni bir tane daha ekran görüntüsü, oyunun bilgisayarda nasıl görünecek olduğunu da gözler önüne sermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.