OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy adlı yapım 2022 senesine ertelenmiş durumda

Hogwarts Legacy adlı yapım 2022 senesine ertelenmiş durumda

31

 

Bilmekte olduğunuz gibi PlayStation 5 adlı konsolun lansman etkinliği kapsamında konsol haricinde bir takım heyecan veren oyunların da tanıtımı yapılmış durumdaydı. Bu söz konusu oyunların arasında en fazla dikkat çekmiş olan, Harry Potter evreni üzerinde geçeceği açıklanan Hogwarts Legacy ismine sahip oyundu.

Oyunla ilgili olarak çok daha yeni bir tane fragman paylaşılmış ve de Hogwarts Legacy adlı yapımın 2021 senesinde oyunseverlerle buluşacak olduğu açıklaması yapılmıştı. Ne kadar üzücüdür ki oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yapılmış oldu ve de Hogwarts Legacy adlı yapımın 2022 senesine ertelenmiş olduğu duyurusu yapıldı.

Yapılmış olan resmi açıklama içerisinde, oyunun yapımcısı olanlar da şu sözlere yer vermiş durumda; ‘PortKey Games markasının altında Hogwarts Legacy adlı yapımın duyurulmasına verilmiş olan olumlu tepkiler sebebiyle dolayı dünyanın dört bir tarafında yer alan hayranlara da teşekkür ediyoruz. Bütün oyunseverlerle beraber Büyücü Dünyası’yla ilgili olarak mümkün durumda bulunan en iyi deneyimi ortaya çıkartabilmek bizim açımızdan fazlasıyla önemli bir durumda olduğundan dolayı, oyuna gereken zamanı tanıma konusunda karar vermiş olduk. Hogwarts Legacy adlı yapım, 2022 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olacak.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.