OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hogwarts artık mobilde

Hogwarts artık mobilde

229

 

Zynga şirketi, Harry Potter ile alakalı deneyimi akıllı telefonlar üzerine getirmiş olan yeni oyunlarından Harry Potter: Puzzles & Spells adlı yapımı Android platformuyla birlikte iOS platformunda resmen yayınladı. Muggle şeklinde başlayacak olduğunuz oyun üzerindeki maksadınız, en iyi ve mükemmel bir büyücü olmaya gayret etmek. Söz konusu bu oyun, Harry Potter filminin müzikleriyle birlikte seslendirmelerini de içeriğinde barındırıyor.

Mobil oyunlarla alakalı sektörün en önemli isimleri arasında yer alan Zynga şirketi, yeni oyunlarıdan biri olan Harry Potter: Puzzles & Spells adlı yapımı Android sürümüyle birlikte iOS sürümündeki kullanıcıların beğenisine sunmuş oldu. Harry Potter hayranı olanların fazlasıyla büyük bir ihtimalle beğenecek oldukları bu oyun, Harry Potter adlı yapımın hikayesine ilave bir şekilde filminin orijinal müziklerini ve bir takım seslendirmeleri de içeriğinde barındırıyor. Böyle olması da mobil oyun severler için, benzeri olmayan bir Harry Potter deneyiminin sunulacak olduğunun bir göstergesi şeklinde karşımıza çıkmış oluyor.

Harry Potter: Puzzles & Spells adına sahip oyun üzerinde bir muggle şeklinde başlamış olacaksınız. Yani söz konusu oyunun başlangıç aşamasında hiçbir büyü yeteneğiniz bulunmuyor olacak. Sizlere verilmiş olan görevleri başarılı bir şekilde yerine getirip, büyücülükle alakalı dünyanın en önemli isimlerinden biri olmayı başarabileceksiniz. Kısaca söylemek gerekirse bu oyun, Hogwarts’ın tamamen sanal deneyimini sunabilecek biçimde geliştirilmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.