OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hitman oyunuyla alakalı ortaklığın devam edileceği konusunda açıklama yapıldı

Hitman oyunuyla alakalı ortaklığın devam edileceği konusunda açıklama yapıldı

68

 

Hitman 2 isimli yapımla birlikte Hitman HD Enhanced Collection üzerinde beraber çalışmalar yapan geliştiricilerden IO Interacitve şirketi ile beraber Warner Bros. Interactive Entertainment şirketi, bugün içerisinde yapmış oldukları bir duyuruyla ortaklıklarının yeni oyun üzerinde da süreceğini belirtti

Yeni oyuna yönelik olarak şu sıralarda herhangi bir bilgi verilmiş değil fakat söz konusu yeni oyunun Hitman isimli yapımla bir ilgisi olmayacak gibi gözükmekte. IO şirketinin CEO’su görevinde bulunan Hakan Abrak, yapmış olduğu özel bir açıklama içerisinde bu söz konusu projenin Ajan 47’nin merkezinde bulunmadığı çık daha yeni bir evren üzerinde geçecek olduğunu ifade etti. Oyunun ne zaman çıkacağı ve platformları ile alakalı bir şekilde de herhangi bir bilgi verilmiş durumda değilken oyunun bilgisayarın yanı sıra konsollara da gelecek olması fazlasıyla olanaklı.

Bu söz konusu haber aslına bakılırsa çokta beklenmeyen bir gelişme değildi, oyun dünyası üzerinde IO şirketinin çok daha yeni bir markanın üstünde çalışmalar yaptığı herkes tarafından bilinmekteydi. Bugün içerisinde yapılmış olan açıklama IO şirketinin üstünde çalışmalar yaptığı yeni oyunu da net bir şekilde doğrulamış bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.