OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hitman lll adlı yapımla ilgili yeni fragman paylaşıldı

Hitman lll adlı yapımla ilgili yeni fragman paylaşıldı

255

 

IO Interactive şirketi, World of Assassination isimli serinin son oyunu olarak karşımıza çıkacak Hitman 3 adlı yapımla alakalı yeni bir çıkış fragmanı yayınlamış durumda. 20 Ocak tarihi içerisinde çıkış gerçekleştirecek oyun eski nesilin yanı sıra yeni nesil konsollar ile birlikte PC platformu ve de Nintendo Switch platformu üzerinde oyunculara sunulmuş olacak.

Gizlilik odağına sahip oyunlar denildiği zaman akla ilk gelmeyi başaran Hitman adlı markanın yeni halkalarından biri olarak öne çıkan Hitman 3 adlı yapımın çıkmasına bundan böyle fazlasıyla az bir zaman kalmış durumda. Oyunun geliştirici durumda bulunan stüdyosu olarak öne çıkan IO Interactive şirketi de çıkışına fazlasıyla az bir zaman kalmış olan yeni oyunuyla ilgili olarak çok daha yeni bir çıkış fragmanı paylaşmış oldu.

Oyun, tam olarak 1 gün sonrasında yani 20 Ocak tarihi içerisinde tüm paltformlara çıkış gerçekleştirmiş olacak. World of Assassination isimli üçlemenin en son halkası, Nintendo Switch platformu üzerinde de bulut akış teknolojisi ile birlikte oyunculara sunulmuş olacak.

Hitman 3 oyuncusu olanlar, World of Assassination adlı serinin ilk iki oyunu olarak öne çıkan Hitman adlı yapım ile birlikte Hitman 2 adlı yapım içerisinde yer almakta olan konumları da oyuna aktarabiliyor olacaklar. Yani aslına bakılırsa Hitman 3 adlı yapımda yeni nesil geliştirmeler ile beraber 20 taneden çok konum bulunuyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.