OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hitman 3 oyuncularına müjde

Hitman 3 oyuncularına müjde

191

 

IO Interactive şirketi, Hitman 3 adlı yapımı PC platformunda oynamakta olan oyuncuların yaşamaya başladığı bazı problemleri çözmek amacıyla çalışmaya devam ediyor. Yakın bir zamanda Steam üzerinde yer alan Hitman 1 adlı yapım ile birlikte Hitman 2 adlı yapımdaki lokasyonlarının Epic Games platformu üzerinde yer alan Hitman 3 adlı yapıma aktarılması olanaklı hale gelecek.
World of Assassination adlı serinin son oyunu olarak karşımıza çıkan Hitman 3 adlı yapım, ardımızda bırakmış olduğumuz Ocak ayının son günleri içerisinde oyuncuların beğenilerine sunulmuştu. PlayStation 5 konsolunun yanı sıra Xbox Series X konsolu ile birlikte PlayStation 4 konsolu, Xbox One konsolu, Xbox Series S konsolu, PC platformu, Google Stadia platformu ve de Nintendo Switch platformu gibi bütün platformlar üzerinde sınırsızca oyuncularla buluşmuş olan Hitman 3 adlı yapıma yönelik bu açıdan tek bir sınır, PC üzerinde sadece Epic Games üzerinde yer alıyor olmasıydı.

Böyle olması da bir tür probleme neden oldu. Serinin daha önce yayınlanmış olan oyunlarından Hitman 1 adlı yapım il birlikte Hitman 2 adlı yapım Steam üstünden de oynanabilmekteydi. Lakin serinin en son çıkan oyununu Epic Games üstünden oynamak mecburiyetinde kalmış olan oyuncular, öteki iki oyunda yer alan lokasyonlarını da Hitman 3 adlı yapıma aktarmayı başaramadılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.