OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hitman 3 dünyayla aynı anda ülkemizde de satışa çıktı

Hitman 3 dünyayla aynı anda ülkemizde de satışa çıktı

130

 

IO Interactive şirketinin geliştirmiş olduğu ve adeta bir oyun efsanesi haline gelmiş olan Hitman’in en son oyunu yayınlanmış durumda. Hikayeyi artık tamamen sona erdirecek durumda bulunan Hitman 3 adlı yapım, şu saatlerde dünya genelinde yer alan bütün oyunseverler tarafından hem PC platformu üzerinde hem ise konsollar üzerinde yayınlanmış bir vaziyette.

Bir çok oyunseverin çok büyük bir heyecanla beklemekte olduğu o gün gelip çatmış bir durumda. Seneler öncesinde yaşamımıza girip adeta bir efsane haline dönüşmüş olan Hitman adlı serinin üçüncü ve bundan sonra göreceğimiz son oyunu, şu dakikalarda resmen erişilebilir hale geldi. Konsol sahibi olanların dijital mağazalar üzerinden, PC sahibi olanların da Epic Games üstünden erişebilmekte oldukları bu oyun, çok uzun bir bekleyişin hemen sonrasında en sonunda yayınlanmış oldu.

IO Interactive şirketi aracılığıyla geliştirilmiş olan Hitman 3 adlı yapım, ilk defa ardımızda bırakmış olduğumuz Haziran ayı içerisinde, PlayStation 5 konsol lansmanı esnasında gün yüzüne çıkmış durumdaydı. Geliştirici durumda bulunan ekibin vermiş olduğu sözü tutması ile beraber bu oyun tüm platformlar üzerinde satışa sunulmuş oldu. Oyunun ücreti biraz yüksek durumda olsa bile pek çok oyuncu, Hitman 3 adlı yapımla ilgili talep edilen bedeli ödeyecek gibi gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.