OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hitman 2’de neler değişecek?

Hitman 2'de neler değişecek?

14

 

Hitman 2 isimli yapımın bu ay içerisindeki planları, yol haritası üzerinde çok daha yeni ve çok daha büyük değişiklikler gerçekleştirilmiş olarak IO Interactive şirketi tarafından paylaşıldı. Oyuncuların da söz konusu bu değişiklikleri Eylül ayının içinde görecekleri ifade edildi. Yeni bir takım görevlerin içeriğe ilave edileceği ifade edilirken asıl gelecek güncellemenin de modların bazılarının oyuna ilave edildikten bir süre sonra, Eylül ayının son günlerine doğru gerçekleştirileceği ifade edildi. Bu söz konusu güncellemeyle beraber oyunda yer alan hatalardan bazılarının düzeltilecek olduğu da gerçekleştirilen açıklamaların arasında bulunuyor

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde gerçekleştirilen güncellemeyle beraber Ajan 47’nin 3 farklı aşamadan meydana gelen yeni bir tane sözleşmeye imza atmış olması, onun değişik kılıklara girerek yeni görevlerin peşinden koşabilmesine sebep oluyor. Banka soygunundan tutun da bahçe partilerine kadar çok daha değişik suç mahalleri içerisinde de bulunuluyor olmasıyla oyuna çok daha fazla heyecan katılması konusunda planlar yapılıyor.

Expansion Pass isimli moda sahip durumda bulunan oyuncuların ayın sonuna doğru paylaşılan bir takım yeni içerikleri görebilecek oldukları açıklaması yapıldı. 24 Eylül tarihi içerisinde de iki tane yeni özel görev, sisteme yüklenmiş olacak. Bunların yanı sıra aynı gün, daha önce karşımızda yer alan New York görevinin devamı şeklinde çok daha değişik güncellemeler de yer alıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.