OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hitman 2 isimli yapıma Aralık ayı süresince bedava güncellemeler gelecek

Hitman 2 isimli yapıma Aralık ayı süresince bedava güncellemeler gelecek

17

 

Warner Bros. Interactive Entertainments şirketi ile birlikte Freedoom Fighters şirketi, Hitman benzerindeki oyunların yapımcı firmalarından biri olarak öne çıkan IO Interactive şirketi, Hitman 2 adlı yapıma bu Aralık ayı içerisinde getirilecek bedava güncellemelerin bulunduğu bir tane tanıtım videosu paylaştı.

Sezonluk etkinliklerden biri olarak öne çıkan Holiday Hoarders ile birlikte Snow Festival bundan böyle kalıcı bir biçimde geri dönüş gerçekleştiriyor. Her 2 tane etkinlikte oyuncular ile birlikte hayranların en fazla sevmiş olduğu eşyaları açmasını sağlamış oluyor. Holiday Hoarders isimli etkinlik, Santa 47 adlı kostüme erişim sağlamaktayken, Snow Festival etkinliği de Snow Festival Kostümü’nün yanı sıra Ice Pick’le beraber gelmiş oluyor.

9 Kasım 2018 tarihi içerisinde PC platformu ile birlikte Xbox One platformu ve PlayStation 4 platformuna çıkmış olan bu popüler oyun, çıkmış olduğu 3 tane ayrı platformla ilgili olarakta çok yüksek puanlar almayı başarmış bir durumdaydı. Oyunun PlayStation 4 konsoluna gelmiş olan, Metacritic’ten 82 puan; Xbox One platformuna gelmiş olan sürümü 84 puan; PC için gelmiş olan sürümü de 82 puan almayı başarmış bir durumdaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.