OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Hiç bir koşul olmadan iade edilebileceği açıklandı

Hiç bir koşul olmadan iade edilebileceği açıklandı

19

 

Blizzard şirketi, Warcraft 3: Reforged isimli yapımı almış olan kişilerin oyunu sorgusuz ve sualsiz bir biçimde iade edebilecekleri konusunda açıklamada bulundu. Söz konusu bu oyun, paylaşılmış olduğu an itibariyle oyuncuların büyük tepkisini çekmeye başlamış ve Blizzard şirketinin de eleştiri yağmuruna tutulmasına sebep olmuş idi.

Warcraft 3 adlı yapım, genel bir şekilde bakıldığı zaman oyun dünyasındaki en verimli strateji oyunu olarak öne çıkabilir. Oyunun kendisiyle birlikte muhtemel olarak strateji oyunları tarihindeki en iyi ilave paketi olarak öne çıkan The Frozen Throne, bugün fazlasıyla popüler durumda bulunan MOBA çeşidinin de milyonlarca sayıda insanın oynamayı sürdürdüğü World of Warcraft adlı yapımında ilk çıkış noktası olarak öne çıkmaktadır.

Eski dönemlerde yer alan oyunların yeni bilgisayarlar ile birlikte yeni sistemlere bakılarak yeniden hazırlanmasına fazlasıyla alışkın durumdayız. Ancak Age of Empires 2 benzerindeki bir takım belli başlı örnekler haricinde bu tekrardan yapımlar genel olarak eleştirilere maruz kalakta.

Warcraft 3 isimli yapım da benzeyen bir şekilde yenilenmiş oldu. Warcraft 3: Reforged adlı yapımla alakalı yapılmış olan reklamlarla oyun üzerinde gerçekte karşımıza çıkmış olan özellikler birbirlerini hiç bir şekilde tutmamaktaydı. Öte yandan söz konusu bu oyun hatalarla dolu durumdaydı ve oyunu oynayabilmek sinirleri çok daha fazla gerebiliyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.