OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Heroes & Generals kısa bir zaman için bedava oldu

Heroes & Generals kısa bir zaman için bedava oldu

3

Geçmiş olduğumuz birkaç seneden beri piyasaya çıkartılan oyunların büyük bir kısmı,  çok ilginçtir ki optimizasyon problemleri ile dolu. Her bir oyun sever, bir türlü güncel durumdaki  oyunlardan haberdar olma konusunda çok fazla istekli lakin ne kadar üzücü ki piyasaya sürülmüş olan yeni oyunları yüksek kaliteyle oynayabilmek amacıyla fazlasıyla ciddi bir güce sahip bilgisayara sahip durumda bulunmak gerekli.

İlk şahıs nişancı çeşidinde yer alan bir oyun olarak öne çıkan Heroes & Generals isimli oyun üzerinde İkinci Dünya Savaşı’na tekrardan hızlı  bir dönüş gerçekleştirmiş oluyor. Bunun kapsamında ise, 1940’lı seneler içerisindeki araçların yanı sıra çok fazla seken silahlara da tamamen hazır olmanız konusunda sizi uyarmalıyız. Oyun içerisinde yer alan silahların dinamikleri, çok fazla gerçekçi yapılmak için gayret edilmiş bir durumda.  Heroes & Generals isimli yapımı eğlenceli hale getiren noktalardan başka biri de, oyunun komple takıma odaklanmakta olması. Tabiiki de söz konusu bu durum, bazı zamanlarda can sıkan bir hal alabilmiş oluyor lakin çok sağlam bir takımınız bulunduğu durumda söz konusu bu oyun, bol aksiyonu sayesinde bilgisayar başında harcamış olduğunuz zamanı, çok daha dolu bir şekilde geçirtmekte.

 

Bu oyuna kısa bir zaman için ücretsiz sahip olabilmek için Steam hesabınıza giriş yaparak oyunun sayfasına gitmeniz yeterli olacaktır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.