OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Haritasının daha küçük olacağı açıklandı

Haritasının daha küçük olacağı açıklandı

9

 

Dünya üzerindeki en büyük oyun fuarlarından bir tanesi olarak öne çıkan Gamescom esnasında Cyberpunk 2077 isimli oyunun yapımcısı Richard Borzymowski şirketi de oyunla alakalı olarak yeni bilgiler vermiş oldu.

Söz konusu bu firma, oyunun haritası üstünde halen çalışmaya devam ettiğini ifade eden Borzymowski, kilometrekare açısından tamamen saf bir yüzeye bakılırsa, Cyberpunk 2077 isimli yapımın haritasının The Witcher 3 isimli yapımdan az daha ufak olabileceğini fakat oyunun içerik açısından tamamen yeterli bir durumda bulunacağını ifade etti.

Haritayla alakalı olarak sorulmuş bir soruyu cevaplayan yapımcı, Cyberpunk 2077 isimli yapımın haritasını; ”Açıkça söylemek gerekir ise The Witcher isimli yapımda, daha da ufak kentler ve Novigrad benzerindeki çok daha büyük şehirlerin arasında geniş şeritlerle beraber ormanların yer aldığı tamamen açık bir dünya üzerindeydik. Fakat Cyberpunk 2077 isimli yapımda Night City’ye bağlı bir durumdayız.

Ancak Cyberpunk 2077 isimli yapımın haritasının boyutu Witcher isimli yapımdan az daha ufak olmasına karşın, oyuncuların yapması gerekli olan daha fazla şey olacak.

Cyberpunk 2077 isimli yapım; PC platformu ile birlikte Xbox One platformu, PS4 platformu ve Google Stadia platformuna özel gelecek sene 16 Nisan tarihi içerisinde piyasaya çıkartılmış olacak. Bu zamana kadar açık bir şekilde ortaya çıkmış olan bütün gelişmelerden haberdar olabilmek amacıyla bizleri takip etmeyi sürdürebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.