OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Haritanın büyük olmasından dolayı çok şikayetçiler

Haritanın büyük olmasından dolayı çok şikayetçiler

16

 

Modern Warfare isimli efsanenin yeniden doğmuş olduğu günlerde bulunmaktayız. Oyun, pek çok açıdan olumlu eleştiriler almaya devam ediyor. Fakat Activison şirketinin son paylaşmış olduğu oyunla ilgili olarak olumsuz bir şekilde eleştiriler de bulunmuyor değil. Bu söz konusu eleştirileri gerçekleştirenler genel olarak oyunculardan meydana geliyor. Modern Warfare yapımının bazı hayranları, oyunla ilgili harita tasarımları hususunda çok fazla yakınmaya başlamış durumda.

Bu söz konusu şikayetlerin en yoğun olanı da haritaların büyüklüğü konusunda oldu. geçmiş dönemlerde Call of Duty isimli yapım ile birlikte Battlefield isimli yapımın oyuncularını ayırmakta bulunan en büyük etmen ise, bugün içerisinde Call of Duty isimli yapımın parçası olmuş bir durumda ve söz konusu oyuncular bu haritaların büyük olmasından da çok fazla şikayetçi. Onlara bakılır ise orijinal durumda bulunan Call of Duty geleneği bozulmuş bir durumda. Elbette ki harita büyüklüğü sebebiyle şikayetçi durumda bulunan kesim oyuncuların nerdeyse tamamını da kapsamamakta.

Call of Duty: Modern Warfare isimli yapım, geçmiş dönemde meydana gelen CoD oyunları ile karşılaştırıldığı zaman çok daha değişik bir tane oyun stili karşımızda bulunuyor ve serinin genel bir durumda bulunan oynanışını da değiştirmiş oldu. Oyunculardan bazılarına bakılırsa bu oyun, Rainbow Six Siege isimli yapımla karma şeklinde geleneğini korumayı sürdürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.