OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Halo Reach Steam üzerinde resmen satışa çıktı

Halo Reach Steam üzerinde resmen satışa çıktı

17

 

Microsoft şirketi, büyük bir üne sahip oyunlarından Halo’nun bu senenin ilk dönemlerinde PC platformuna özel olarak yayınlanacak olduğu konusunda paylaşım yapmıştı. PC platformunda paylaşılan ilk Halo oyunu olarak öne çıkan Halo: Reach, dünden itibaren Steam platformuyla birlikte Windows Store platformu üstünden erişime açılmış durumda. Geçmiş olduğumuz gün içerisinde satışa çıkartılan oyuna ilgi, beklenilenden daha da üst seviyede oldu.

Halo: Reach isimli ünlü yapım, Steam platformu ile birlikte Windows Store platformu üzerinde 18.5 Türk Lirası tutarındaki bir ücretle satın alınabilmekte. Halo: Combat Evolved isimli yapım ile birlikte Halo 2 Anniversary isimli yapım, Halo 3 isimli yapım, Halo 3: ODST isimli yapım ve son olarak Halo 4 isimli yapımın özelliklerini barındırmakta olan Master Chief Collection’a da sadece 61 Türk Lirası tutarındaki bir ücret ödemesi yaparak tekrar Steam platformu ile Windows Store platformunun üstünden ulaşılabiliyor.

Halo: Reach isimli yapımın paylaşılmasının hemen sonrasında Halo: Master Chief Collection isimli ürün, 3 Aralık tarihi içerisinde Steam üzerinde en çok satışı gerçekleştirilen oyun olarak öne çıktı. Halo: Master Chief Collection isimli yapım, 3 Aralık tarihi içerisinde tam tamına 139.089 tane satış rakamıyla en iyi yükselme gösteren oyun olarak öne çıktı. Halo: Master Chief Collection isimli yapımı toplam olarak sadece PUBG ile birlikte Dota 2 ve de Counter-Strike: GO isimli yapımlar geçebilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.