OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Halo Reach sistem gereksinimleri ne?

Halo Reach sistem gereksinimleri ne?

29

 

Halo: Reach isimli popüler yapım geçmiş olduğumuz gün Steam platformu ile birlikte Windows Store platformunun üstünde satışa çıkartıldı. Serinin geriye kalmış olan oyunlarıyla birlikte oyun severler için sunulmuş olan Halo: Reach isimli yapım, çok büyük bir ilgiyle karşılanmış oldu. Şimdi ise Halo: Reach adlı yapımı oynamak amacıyla kullanıcıların sahip bulunması gerekli minimum sistem gereksinimleriyle alakalı bir açıklama geldi.

Halo: Reach isimli yapımı PC üzerinde oynamak amacıyla gerekli olan düşük seviyesi bulunan bilgisayar üzerinde işlemci kısmında Intel i7-8750H işlemcisi ya da AMD Ryzen 7 2700U işlemcisinin bulunması, bu işlemcilerinin yanı sıra grafik işlemcisi kısmında Intel UHD Graphics 630 grafik kartı veyahut Radeon Vega 10 Mobile grafik karının bulunması gerekli. En alttaki konfigürasyonunun sahip durumda bulunması gerekli RAM miktarı da 8 GB olarak açıklanmış durumda.

Halo: Reach adlı yapımı 1080p çözünürlük ile oynayabilmek amacıyla AMD FX-4100 ya da Intel i7-870 modelindeki bir işlemci, AMD Radeon R7 360 grafik birimi ya da NVIDIA GTX 560 ti grafik biriminin yanı sıra 8 GB’lik bir RAM’e sahip olmanız gerekli olduğunu da hatırlatmamızda yarar var.

PC üzerinde erişilebilir bir vaziyette bulunan Halo: Reach isimli yapımla alakalı gereken öteki PC gereksinimleri de Steam üzerinde detaylı bir şekilde açıklanmış vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.