OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Halo Infinite adlı yapımla alakalı kutu görseli paylaşıldı

Halo Infinite adlı yapımla alakalı kutu görseli paylaşıldı

155

 

343 Industries şirketi yarın Halo Infinite adlı yapımla alakalı yeni kampanyasını başlatmış olacak. Şirketten bugün paylaşılmış olan görsel üzerinde de oyunun kapak tasarımı ortaya çıkmış oldu. Master Chief aslında bir defa daha karşımıza çıkmak için hazır gözükmekte.

Kendi türüne bakıldığı zaman en fazla dikkat çekmeyi başaran markalardan bir tanesi olarak öne çıkan Halo isimli seri, yakın zaman içinde çok daha yeni bir yapımla karşımıza çıkmış olacak. Bu söz konusu yapım, uzun bir zamandan beri üstünde konuşmalar yapılan Halo Infinite adlı yapım olacak. Oyunla ilgili olarak bir tane de görsel yayınlanmış durumda.

Yarın gerçekleştirileceği açıklanan Xbox Games Showcase’den önce 343 Industries şirketi merak içerisinde beklenmekte olan oyuna ait bir tane kapak görseli yayınlamış durumda. Bu söz konusu kapak görseli, yeni oyunla ilgili olarak merak edilmekte olan bir takım soruların yanıtlarını da barındırıyor olması mümkün.

 

Kapağa ilk bakmış olduğumuzda gözümüze çarpmış olan, serinin ilk oyunlarından Halo: Combat Evolved adlı yapımla arasında bulunan benzerlik olmakta. Önde bütün karizması ile birlikte Master Chief durmaktayken arkasında da bir Halo yer almakta. İki tane oyunun kapak kısımlarında da benzeyen bir kurgu bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.