OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Halo Infinite adlı yapımın çok oyunlu modu bedava olacak

Halo Infinite adlı yapımın çok oyunlu modu bedava olacak

17

 

Bu senenin en fazla merak edilmekte olan oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan Halo Infinite adlı yapımdaki bazı bilgiler, İrlanda da merkezi bulunan bir e-ticaret sitesi üzerinde ortaya çıkmış durumda. Paylaşılmasından çok kısa bir zaman sonrasında silinmiş olan sayfa üzerinde gözüken bilgilere bakılırsa oyunun mevcut durumdaki çok oyunculu modu, ”oynaması bedava’ şekilde piyasaya sürülmüş olacak.

Kendi çeşidinde en çok beğenilmiş olan yapımlardan bir tanesi olarak öne çıkan Halo isimli seri, yakın zaman içinde çok daha yeni bir oyunla hayranların karşısına çıkma konusunda hazırlık yapıyor. Daha öncesinde, Halo Infinite ismi verilmiş olan serinin en son oyununa yönelik tanıtım videosu paylaşılmış, oyuna yönelik olarak bir çok detay ortaya çıkmış idi.

Şimdi de İrlanda da merkezi bulunan bir e-ticaret sitesi olarak öne çıkan Smyths Toys Superstores, Microsoft şirketinin meraklı bir şekilde beklenmekte olan yeni konsollarından Xbox Series X adlı platform ve Halo Infinite adlı yapımla alakalı bilgileri içeriğinde barındıran bir tanıtım sayfası paylaşıldı. Yanlışlıkla yayınlanmış olduğu düşünülmekte olan bu sayfa kısa zaman içinde kaldırılmış olsa da Halo isimli serinin meraklı bir şekilde beklenmekte olan yeni oyununa yönelik pek çok detay ortaya çıkmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.