OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Halo Infinite adlı yapım ne zaman çıkıyor?

Halo Infinite adlı yapım ne zaman çıkıyor?

64

 

Xbox Series One adlı konsolun yanı sıra Series X ile birlikte Series S ve PC platformunda çıkış yapacağı açıklanan Halo Infinite adlı yapımın çıkış tarihiyle alakalı olarak Amazon sayfası üzerinde çok yeni bir bilgi ortaya çıkmış oldu. Amazon sayfası üzerinde oyunun kitabı olarak öne çıkan The Art of Halo Infinite, 29 Haziran 2021 tarihi içerisinde çıkacak şekilde listelenmeye başlandı.

İlk olarak Xbox Series X konsolunun lansmanıyla beraber çıkması konusunda beklentiler bulunan Halo Infinite adlı yapımın daha sonrasında ise gecikecek olduğu açıklaması yapılmıştı. Bu söz konusu gecikme hayranlaran bazılarını üzmüş olsa bile şimdilerde söz konusu oyunun ne zaman çıkacak olduğuna yönelik yeni bilgiler ortaya çıkmış durumda. Yakın zaman içerisinde yapılmış olan bir Amazon listesine bakılırsa The Art of Halo Infinite adına sahip bir kitabın tarihi ortaya çıkmış oldu. Oyunla ilgili bilgilerin yer alacak olduğu düşüncesi bulunan kitabın çıkış yapacağı tarihi Amazon platformu üzerinde 29 Haziran 2021 şeklinde listelenmiş oldu.

Amazon’da yer alan bir tane çevrimiçi perakendecide ortaya çıkmış olan söz konusu bu tarih, oyunun çıkış tarihi konusunda yeni bir söylentinin ortaya çıkmasına da sebep olmuş durumda. Eğer ki söz konusu bu tarih doğru ise oyunun çıkış yapmasına halen çok uzun bir zaman var desek yanlış olmaz..

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.