OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Halo 4 adlı yapım PC’ye ne zaman geliyor?

Halo 4 adlı yapım PC'ye ne zaman geliyor?

24

 

343 Industires şirketinin geliştirmiş olduğu ilk Halo oyunu olarak öne çıkan Halo 4 adlı yapımın 17 Kasım tarihinde PC’ye gelecek olduğu resmi bir şekilde duyurulmuş durumda. Halo 4 adlı yapım, Halo: Master Chief Collection isimli paketin içinde kendisine yer bulan son oyun olarak öne çıkıyor.

Bizim ülkemizde çok fazla oyuncusu yer almasa bile dünyanın tamamında fazlasıyla popüler oyunlardan biri olarak öne çıkan olan Halo adlı serinin 343 Industries şirketinin geliştirmiş olduğu ilk oyunlarından Halo 4 adlı yapımın 17 Kasım tarihi içerisinde PC platformuna da gelecek olduğu resmen duyurulmuş durumda.

Halo adlı yapımın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılmış olan özel bir duyuru içerisinde, Halo 4 adlı yapımın ‘remastered’ olarak yeniden yapılan sürümünün Master Chief Collection’a ilave edilecek son oyun olduğu açıklaması da yapıldı. Ardımızda bırakmış olduğumuz yıl yayınlanmış olan Master Chief Collection, yavaş bir şekilde de olsa Halo oyunlarını içinde komple toplamış bulundu.

Bilmekte olduğunuz gibi Xbox Series X adlı platform ile birlikte Series S platformunun çıkış oyunu şeklinde duyurusu yapılan Halo Infinite adlı yapım, gelecek yılar ertelenmiş idi. Halo dizisine hayran olanları tam bir şekilde tatmin etmeyecek olsa bile remastered sürümlerinden meydana gelen söz konusu bu paket, Xbox Series X konsolu ile birlikte Xbox Series S konsolları için de 17 Kasım tarihi içerisinde çıkış yapmış olacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.