OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Halo 3 adlı yapıma 13 seneden sonra güncelleme

Halo 3 adlı yapıma 13 seneden sonra güncelleme

25

 

Birinci şahıs nişancı türüne sahip olan oyunlardan Halo 3 adlı yapıma herkesi etkileyecek bir güncelleme yolda. Oyun üzerinde üçüncü sezonu başlatıyor olacak söz konusu bu güncelleme, yeni silahların yanı sıra silah kaplamaları ile birlikte bir takım öteki yenilikleri içeriğinde barındırıyor. Söz konusu bu güncelleme, ”Halo 3: ODST” adlı yapımın PC’ye özel olarak yayınlanmış olmasıyla kullanılabilir durumda bulunacak.

Oyunseverler, 2001 senesi içerisinde ”Halo” adına sahip bir oyunla tanışma konusunda olanak bulmuşlardı. Bu söz konusu oyun, insanlığın uzaylılar ile mücadelesini anlatmaktaydı ve oyuncular aracılığıyla da çok fazla beğenilmişti. Bu söz konusu beğeninin farkında bulunan geliştiriciler, oyunla alakalı olarak çalışmalarını devam ettirip Halo 2 adlı yapımın yanı sıra Halo 3 adlı yapımı da piyasaya çıkardılar. Şimdi de 2007 senesinde piyasaya sürülmüş olan Halo 3 adlı yapımla alakalı önemli yeniliklerin yaklaşmış olduğu açıklanmış durumda.

Halo 3 adlı yapımın Tasarım Direktörü görevinde bulunan Max Szlagor, hazırlamış olduğu bir blog gönderisi üzerinde Halo 3 adlı yapımın yaklaşmakta bulunduğu üçüncü sezonunun oyuna çok daha önemli özelleştirmenin yanı sıra yenilikler getirecek olduğunu açıklamış durumda. Yapılmış olan özel açıklamalara bakılırsa 13 yaşında bulunan oyun, yeni sezon güncellemesi sayesinde yeni silah kaplamalarının yanı sıra yeni dürbünler ile birlikte yeni ”öteki içeriklere” de sahip olabilecek. Szlagor bu açıklamada öteki içerikler ibaresinin detaylarına hiç bir şekilde değinmemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.