OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Halo 2: Anniversary ne zaman çıkacak?

Halo 2: Anniversary ne zaman çıkacak?

5

 

Halo: Combat Evolved Anniversary adlı yapımın bilgisayar platformunda piyasaya çıkartılmasının hemen sonrasında serinin öteki oyunlarıyla alakalı olarak geri sayıma geçilmiş oldu. Halo 2: Anniversary adlı yapım, nihayet bilgisayara dönüş yapmış olacak. Microsoft şirketi, Master Chief Collection adlı koleksiyonun bir parçası olarak Halo 2: Anniversary adlı yapımın 12 Mayıs tarihi içerisinde çıkacak olduğunu da resmi bir şekilde doğruladı.

Video oyun geliştiricilerinden biri olarak öne çıkan 343 Industries şirketi, oyunları parçalar şeklinde taşıyıp tamamen problemsiz bir geçiş yapma konusunda çok istekli. Kapalı beta ile alakalı testler, Halo Insider Program dahilinde yapılmakta. Şubat ayı içerisinde Halo: Combat Evolved Anniversary adlı yapımda başlamış olan kapalı beta testinden sonra oyun, mart ayı içerisinde satışa çıkarılmıştı.

Halo 2: Anniversary adlı yapımla alakalı harekete geçmiş olan firma, bugün oyunun Steam adlı platformla alakalı çıkış tarihini açıklamış oldu. Oyunun Steam sayfası üzerinde yer almış olan bir bilgiye bakılırsa Halo 2: Anniversary adlı yapımı içinde barındırmakta olan Halo: The Master Chief Collection ismindeki paket de satın alınabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.