OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Half-Life oyununun gizemli karakteri yeni yılı kutladı

Half-Life oyununun gizemli karakteri yeni yılı kutladı

37

 

G-man isimli karakterin derin ile birlikte gizemli sesinin arkasında yer alan isimlerden seslendirme sanatçısı Mike Shapiro, pazartesi gününde Twitter platformu üzerinden çok yeni bir tane video paylaşımında bulundu. Half-Life isimli yapımda Black Mesa’nın deney programının arkasında yer alan takım elbisesi bulunan karakter şeklinde tanımakta olduğumuz G-man, fazlasıyla karanlık bir yeni sene mesajı vermekte.

Half Life isimli yapımın ikonik bir durumdaki karakterleri yeni sene mesajı esnasında; ”Eski tanıdıkların unutulması mı gerekiyor? Aradan fazla bir zaman geçtikten hemen sonra, bir takım şeylerin anımsanması çok zor olabilir. Yeni senede görüşürüz. Ve.. sonuçlar için de hazır olun…” ifadelerine yer veriyor. Mesajı dinleme esnasında G-man’in yüzüne fazlasıyla kötü bir sırıtmanın yerleşmiş olduğunu da hissedebilmektesiniz.

G-man adlı karakterin sesini 12 senelik bir aradan sonra yeniden duymak, aslında tehditkar ve ayrıca ürkütücü bir durumda olsa bile söz ettiği ”sonuçlar”, Half-Life isimli yapımın hayranları açısından fazlasıyla iyi bir haber olarak görülebilir. Takım elbisesi bulunan fenomen yeniden dünyamıza geri gelebilir ve paylaşılmış olan mesajda bunun kapsamında çok fazla güven vermekte. Söz konusu bu mesaj, Valve şirketinin Half-Life adlı serisinin uzun bir zaman boyunca devam eden sessizliğinin sonrasında VR oyunu şeklinde karşımıza çıkan Half-Life: Alyx adlı yapıma bir atıfta bulunmuş gibi gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.