OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Guild Wars 2 adlı yapım Steam’a gelecek

Guild Wars 2 adlı yapım Steam'a gelecek

258

 

Oynaması bedava olan devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarından biri olan Guild Wars 2, çıkmasından sekiz sene sonra Steam’e gelecek. Oyun Kasım ayı içerisinde platformda yer alacak.

ArenaNet aracılığıyla geliştirilmiş olan Guild Wars 2 adlı yapım, bedava bir devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu şeklinde çok fazla dikkat çekmeyi başarmış ve fazlasıyla ciddi bir oyuncu kitlesi de toplamış idi. Bu senenin Kasım ayı içerisinde oyun, çıkmasından sekiz seneden çok zaman geçmesinin ardından Steam’e gelmiş olacak.

Oyun Kasım ayı içerisinde sadece Steam platformuna gelmekle kalmamış olacak, üçüncü genişleme paketi olarak öne çıkan End of Dragons adlı pakette 2021 senesinde onu takip ediyor olacak. Böylelikle söz konusu oyun daha fazla oyuncunun yanı sıra daha fazla içerikle yoluna devam edebilmiş olacak.

Guild Wars 2 adlı yapımın 8. yaşıyla alakalı bir takım açıklamalarda bulunan yapımcı ArenaNet şirketi, oyuncular için çok daha yeni teklifler sunmuş durumda. Bu söz konusu tekliflerin arasında Path of Fire isimli paketin Skimmer binekleriyle alakalı çok daha yeni açılabilirler yer alıyor. Böylelikle de oyuncular su altına inebiliyor olacak. Path of Fire isimli paket ise 4 Eylül tarihine kadar %50 seviyesinde indirimli olarak alınabilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.