OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA Vice City haritasını GTA 5 üzerinde oynamak mümkün

GTA Vice City haritasını GTA 5 üzerinde oynamak mümkün

23

 

GTA Vice City isimli yapımın Miami’den uyarlanmış olan manzarasını özlemiş olanlardansanız, Vice Cry Remastered isimli mod tamda sizlere göre. Bir dönemler adeta fırtınalar estirmiş olan oyunu, GTA 5 üzerinde tekrardan hayat bulmakta. Vice Cry Remastered isimli mod, Vice City isimli haritayı GTA 5’e uyarlayıp oyuna birkaç tane yeni görev de ilave ediyor.

Bu söz konusu DLC botuna sahip mod, Vice City üzerinde yer alan iç mekanlardan tutun da yol haritalarına, farklı binalardan tutun da 3D neon tarzına dek her şeyi içeriğinde barındırıyor. Öte yandan söz konusu mod yeni modellerin yanı sıra dokular, farklı bazı grafik ayarlamaları ile birlikte özel gruplar, özel bölgeler, arabalar, özel senaryolar ve daha da çoğunu GTA 5 oyununa taşıyor. Lunchxbles’a ait olan Vice Cry Remastered isimli mod, aslında fazlasıyla da etkileyici. Ayrıca, Vice City isimli şehir hiç bu denli iyi bir şekilde görünmemişti desek yanlış olmaz.

Paylaşılmış olan video üzerinde kentten birkaç tane manzara da gösterilmekte. Palmiye ağaçlarının yanı sıra neon ışıklar ve de sahiller, GTA 5 adlı oyunun teknolojisiyle çok daha harika gözüküyor. En son Tommy Vercetti’nin de ilave edilmiş olmasıyla nostalji tamamlanmış oluyor. Vice Cry Remastered üzerinde günün değişik saatlerinde yer alan manzaralardan yağmur fırtınasına dek nerdeyse her şey göz alıcı bir biçimde tasarlanmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.