OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA V için yeni bir tane mod ilave edilmiş durumda

GTA V için yeni bir tane mod ilave edilmiş durumda

40

 

Senelerin hiç bir şekilde eskitememekte olduğu GTA V isimli yapım, her geçtiğimiz gün yeni modları ile birlikte güncellenmeye ve oynanmayı da sürdürüyor. Geliştirici ekibin hayal gücüne dayanıp kendisine has modlar geliştirebilmekte olduğu GTA V isimli yapım, bu defa ise ”modder alebal” ismine sahip birinin geliştirmiş olduğu ve fazlasıyla eğlenceli bir durumda bulunan 70 tane yeni görev paketinin bulunduğu bir tane modla karşımıza çıkmış durumda.

Modder alebal isimli geliştiricinin ”Mission Maker” isimli aracı kullanıp oluşturmuş olduğu bu yeni görev paketi; kamyonlar ile mal taşımanın yanı sıra helikopterleri uçurabilmek, karakollar için özel baskınlar gerçekleştirmek, tekneler ile yarış yapmak ve çatılardan uçmak benzerindeki çok daha değişik ve eğlenceli bir durumdaki görevleri içeriğinde barındırıyor.

Alebal, ise ortalama olarak 8 dakika devam eden bir video içerisinde bütün yeni modlarını açık bir şekilde tanıtmış durumda. Eğerki söz konusu bu oyunun klasik durumda bulunan senaryoları ile birlikte modlarından sıkılmış bir durumdaysanız yapmanız gerekli şeyler ise fazlasıyla basit.

En son ise 10 tane yeni görevi moduna ilave etmiş olan Alebal, bu söz konusu modların devamının gelecek olduğunu da açık bir şekilde ifade ediyor. Söz konusu bu görev paketini oynayabilmek amacıyla da ilk öce Mission Maker’ı indirmeniz gerekli olduğunu hatırlatmalıyız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.