OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA V için hazırlanan gelişmiş sürümün ertelendiği duyurusu yapıldı

GTA V için hazırlanan gelişmiş sürümün ertelendiği duyurusu yapıldı

42

 

Rockstar Games şirketi, PlayStation etkinliği kapsamında PlayStation 5 konsoluna özel olarak geliştirilmekte olan GTA V Enhanced Edition adlı yapımın ertelenmiş olduğu duyurusunu yaptı. Oyunla alakalı yeni çıkış tarihi ise Mart 2022 şeklinde belirlenmiş durumda.

Rockstar Games şirketinin 2013 senesi içerisinde piyasaya sürmüş olduğu, GTA adlı serinin beşinci oyunu olarak öne çıkan GTA V adlı yapım, o günden bu zamana kadar çok daha yeni içerikler kazanıp halen oynanabilirliğini devam ettirmekte. Bu vaziyet doğal bir şekilde Rockstar Games şirketine karşı bir takım ufak tefek tepkiler gelmesine sebep olsa bile Rockstar Games şirketi, işi çok daha ileri bir noktaya taşıyıp GTA V adlı yapımın PlayStation 5 konsoluna özel yeni bir sürümünü daha çıkartacak olduğunun duyurusunu yapmıştı.

Geçmiş olduğumuz günlerde gerçekleştirilmiş olan PlayStation etkinliği içinde de GTA V adlı yapımın yeni nesil sürümü olarak karşımıza çıkacak ‘‘GTA V Enhanced Edition” adlı yapımı beklemekte olanlara kötü bir haber verilmiş oldu. Rockstar Games şirketi, GTA V Enhanced Edition adlı yapımın çıkış tarihinin ertelenmiş olduğu duyurusunu yaptı. Normal durumda 11 Kasım tarihi içerisinde yayınlanması planları yapılan oyunun yeni çıkış tarihi da Mart 2022 şeklinde belirlenmiş oldu..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.