OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA Online’dan oyuncular için müjde

GTA Online'dan oyuncular için müjde

15

 

Grand Theft Auto veyahut öteki ismiyle GTA yapımına tutkun olanların da bilecekleri gibi, oyun içerisinde zengin olabilmek, en az yaşadığımız yaşamdaki kadar bir öneme sahip. Tabiiki de oyun içerisinde para kazanabilecek olduğunuz bir çok yol var; fakat Rockstar Games şirketi, sizler için çok daha hızlı ve basit bir yoldan para kazanabilmeke amacıyla harika bir fırsat sunmakta.

Fenomen olmayı başaran oyunun arkasında yer alan firma, GTA Online isimli yapımın 6. yıldönümünden dolayı PS4 konsolu ile birlikte Xbox One konsolu ve PC oyuncuları için 1 milyon dolar tutarında para dağıtacağı konusunda duyuru yaptı. Rockstar Games şirketinin bu çok cazip durumda bulunan teklifi, 2 Ekim tarihine kadar geçerli bir durumda bulunacak. Kısaca söylemek gerekir ise oyuna bu tarihten daha öncesinde giriş gerçekleştirdiğinizden emin olmanız konusunda bir yarar var. Söz konusu bu paranın ise 8 Ekim tarihine kadar hesaplara yatırılacak olduğu bilgisini de araya sıkıştırmamızda fayda görüyoruz.

GTA Online isimli yapımla alakalı gelişmeler ise sadece bunla sınırlı bir durumda değil. Firma, resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda bütün Survival modları üzerinde çifte ödül kazandırmakta olan 7 tane değişik harita içeriğine sahip yeni Survival Series’ın paylaşıldığı konusunda bir açıklama yaptı. Öte yandan oyuncular bütün Mobile Operations Missions esnasında tam olarak 2X oyun içi paranın yanı sıra RP puanı da kazanabilmiş olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.