OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA Online üzerine yenilikler geldi

GTA Online üzerine yenilikler geldi

19

 

Rockstar Games şirketi, GTA Online oynayanlar için senelerdir haftalık etkinliklerin yanı sıra yeni içerikler sağlamayada devam ediyor. Yaz döneminde sunulmuş olan büyük Kumarhane güncellemesinin hemen sonrasında haftalık bir şekilde yapılan güncellemeler de bütün hızı ile sürüyor. Firma, yeni paylaşılmış olan haftalık güncelleme ile beraber etkinlikler ile birlikte indirimlerin yanında oyun üzerine yeni bir tane daha araç ilave etmiş oldu.

Yeni ilave edilmiş olan araç Vapid Peyote Gasser şeklindeki isimle GTA Online üzerine gelmiş oldu. Komple yenilenmiş Vapid Peyote Gasser, retro bir durumdaki tasarımının yanı sıra klasik tarzı ile birlikte eski tip bir tane motoru ile karşımıza çıkmış oluyor. Drag ile alakalı yarışların gözdelerinden bir tanesi olarak öne çıkan nostaljik otomobil, estetikten tamamen yoksun bir durumda bulunsa bile, bunu gücünden dolayı telafi etmiş oluyor. Yeni ilave edilen performans canavarı otomobil Southern San Andreas Super Autos üzerinden satın alınabilmekte.

Bonuslara şöyle bir göz atarsak, bütün Biker Business Satış Görevleri hafta içerisinde tam tamına iki kat GTA $ & RP değerine sahip. Gece yaşamına merakı bulunanlar açısından da çifte kazanç sağlama zamanı; Gece Kulübünde yer alan Satış Görevleri ile birlikte Gece Kulübündeki Gelirleri, 4 Aralık tarihine kadar tam tamına 2 kat yükselmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.