OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA Online üzerinde araba satışı nasıl oluyor

GTA Online üzerinde araba satışı nasıl oluyor

118

 

İlk önce oyuna girdiğiniz zaman alt kısımda Story Mode’un sol tarafında yer alan Online’a tıklayıp GTA Online girişini gerçekleştirmelisiniz. Hali hazır bir şekilde Story Mode içine girdiyseniz Alt tuşuna basılı bir şekilde tutup en alttaki GTA Online karakterine geçiş gerçekleştirebilirsiniz..

Kent içerisinde gezinip satmayı isteyeceğiniz bir tane araba bulmalı ve hemen sonrasında çalmalısınız veyahut garajınızdan kendinize ait olan başka bir tane arabaya da binebilirsiniz. Oyun üzerinde yer alan temel araçlar genel olarak 1.000 dolar ile 3.000 dolar tutarındaki bir ücretle satılır. Spor araba modelleri de 9.000 dolar tutarından daha fazla ediyor.

Harita üzerinde yer alan herhangi bir tane Los Santos Customs tamir ve modifiye garajına gitmeniz gerekiyor. Burda ise arabanızın mevcut durumdaki performansını çoğaltabilir, rengini değiştirmek isteyebilir ve değişik bir görünüm kazandırmak isteyebilirsiniz. (Unutmamalısınız: yalnızca GTA Online üstünden araba satışı yapabilirsiniz, GTA 5 Story Mode üzerinde araba satışı yapamazsınız.)

Garaja giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkmış olan seçenekler üzerinde en altta Sell isimli bir seçenek yer alacak. Bu söz konusu seçeneği Enter tuşuna basıp seçin. Yeniden Sell isimli seçeneğe basıp işlemi onaylamalısınız ve GTA Online araba satışı yapma işlemini böylece tamamlamış olursunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.