OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA Online platformundan herkese bedava oyun parası

GTA Online platformundan herkese bedava oyun parası

22

 

Grand Theft Auto isimli seri başlı başına bir fenomen olmuş haldeydi. Bu söz konusu açık dünya oyununun mevcut durumdaki popülaritesi GTA adlı yapımın çevrimiçi ortama taşınabilmesini sağlamış oldu. Rockstar şirketi de GTA 5 adlı yapımın çevrimiçi versiyonu olarak öne çıkan GTA Online oyununu devamlı bir şekilde desteklemeyi sürdürüyor.

Geçmiş olduğumuz senenin son günlerinde oyuna Diamond Casino Heist’i ilave eden GTA oyununun yapımcıları şimdilerde ise oyuncular için adeta piyango ikramiyesi gibi oyun içi para dağıyımı yapmaya karar vermiş durumda: bu tutar ise 1 milyon dolar. Bu söz konusu parayı almakta fazlasıyla basit.

GTA Online oynuyorsanız ve yakın zaman içerisinde oyuna giriş yaptıysanız bu ödülü muhtemel olarak almışsınızdır. Çünkü oyun üzerinde 1 milyon dolar tutarındaki parayı almak amacıyla tek yapmanız gerekli olan şey oyuna giriş gerçekleştirmek. Bir kez oyuna girmiş olduğunuzda 1 milyon dolar tutarındaki paranız Maze Bank hesabınız üzerine 72 saat içinde yansıtılmış oluyor. Siz ise ne isterseniz onun için harcayabilmiş oluyorsunuz.

Diğer taraftan bu söz konusu teklifin bir de zaman sınırı bulunmakta. 1 milyon dolar tutarındaki parayı almak için öncelikli olarak 12 Şubat tarihinden önce oyuna giriş gerçekleştirmiş olmanız gerekli. Aksi bir durumda bu parayı almaya hak kazanamamaktasınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.