OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA Online için yeni bir tane güncelleme yolda

GTA Online için yeni bir tane güncelleme yolda

104

 

Oyuncu ile alakalı kitlesini yüksek seviyelerde tutmayı başarmış olan GTA 5 isimli yapım, gelecek hafta içerisinde oyuncuların çok fazla sevinecek olduğu bir güncelleme almaya başlayacak. 23 Temmuz içerisinde karşımıza çıkacak bu güncellemeyle beraber oyuncuların beklemekte oldukları Diamond Casino & Resort isimli özellik GTA Online oyununun bir parçası haline gelecek.

Oyun içindeki paradan daha da önemlisi kumarhaneye özel olarak gelecek para birimlerinden ”Çip”le birlikte 3 kartlı poker ile beraber 21 ve de rulet oynanabilecekken, orda yer alan slot makinelerini kullanabileceksiniz. Öte yandan oyuncuların kumarhane içerisinde yer alan çatı katı daireleri satın alma gibi bir olanakları da bulunuyor. Kumarhane içerisinde 2 tane üyelik kademesi yer alacak. Bunlar ise standart ile birlikte VIP. Oyuncular kumarhane içerisinden bir tane çatı katı daire aldıkları zaman VIP üyeliğe yükselmiş olacaklar.

Kumarhane içerisinde aynı çarkıfelek’e benzeyen Şanslı Çark olarak isimlendirilmiş bir tane oyun da bulunuyor. Oyuncular söz konusu bu çarkı döndürüp oyun içi harcanabilecek para ile birlikte giysi, çip ve de açılış haftası içerisinde lobide sergilenmeye başlayacak ”Truffade Thrax” modelindeki aracı kazanabilme konusunda bir şans yakalamış olacak. Sergilenecek olan araba ise her hafta içerisinde değişiklik gösteriyor olacak.

Oyuncuların alacak olduğu bir başka yenilikte kumarhane patronundan alacak olduğunuz co-op özel görevler şeklinde karşımıza çıkıyor. Görevlerin asıl maksadı kumarhaneyi çok daha zengin ve tehlikeli durumda bulunan Teksaslılardan korumak şeklinde bulunacak. bütün görevleri bitirmiş olan oyunculara halen adı konusunda açıklama yapılmayan bir tane de araç hediye edilmiş olacak.

Karşımıza çıkacak olan bu güncelleme Aralık ayı içerisinde getirilen Arena War isimli güncellemeden bu yana getirilen ilk büyük boyutlu güncelleme. Güncelleme ile beraber 6 seneden beri dedikodusu dönmekte olan kumarhane hususu da bitmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.