OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA Online için yeni bir harita güncellemesi yolda

GTA Online için yeni bir harita güncellemesi yolda

89

 

Rockstar Games şirketi, para basma makinası olarak öne çıkan GTA Online adlı yapıma çok daha yeni içerikler sunmayı sürdürmekte. Ünlü durumdaki stüdyo, gelecek hafta oyunla ilgili olarak oyunun çıkmasından bu zamana kadar en büyük harita güncellemesini yayınlamış olacak.

Tabiri caiz ise az ancak öz oyun çıkartarak ün yapmış olan oyun stüdyolarından biri olarak öne çıkan Rockstar Games şirketinden GTA VI adlı yapımı çıkartacak olması bekleniyor olsa bile stüdyonun elinin altında tamamen bir para basma makinası yer alıyor: GTA Online adlı yapım. Seneler öncesinde çıkmış olmasına karşın halen popülerliğini kaybetmemiş olan GTA Online adlı yapım, Rockstar şirketine para kazandırmayı sürdürmekte. Elbette Rockstar Games şirketi de elinin altında yer alan bu altın madenine çok daha yeni içerikler ilave etmeyi sürdürmekte ve söz konusu bu destek, yakın zaman içinde sona erecek gibi de durmamakta.

Rockstar Games şirketi, GTA Online adlı yapımla ilgili olarak her sene birkaç tane büyük genişleme paketi sunmakta. Bu söz konusu olan genişleme paketlerinin en sonuncu olanı da resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş oldu. Cayo Perico Heist şeklinde isimlendirilmiş olan bu paket, GTA Online adlı yapımın çıkmasından bu zamana kadar ilk büyük harita güncellemesi olarak öne çıkmış olacak. Yeni karşılaşacak olduğumuz bu içerik, 15 Aralık tarihi içerisinde bütün platformlar için yayınlanmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.