OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 ne zaman açıklanacak?

GTA 6 ne zaman açıklanacak?

18

 

Rockstar Games şirketi şu dönemlerde Bully 2 ile birlikte GTA 6 oyunuyla alakalı çalışmakta. Zira firmanın halen süren projeleri nerdeyse bitmiş bir halde. Daha da önemlisi Read Dead Redemption 2 isimli yapımın da PC versiyonu net bir şekilde bitirilmiş vaziyette ve söz konusu bu oyun, 5 Kasım tarihinden itibaren bilgisayar üstünden de oynanabiliyor olacak. Öte yandan firma, GTA 5 Online isimli yapımıyla alakalı büyük güncellemelerini de bitirmiş bir vaziyette. Fakat Rockstar Games şirketi, aralık ayı içerisinde son defa GTA 5 Online isimli yapımı için büyük bir güncelleme sunmuş olacak.

Daha fazla Rockstar Games şirketinin oyunları ile alakalı sızıntılar paylaşmasıyla tanınan Tezfunz2 şeklindeki kullanıcı adına sahip bir tane oyunsevere bakılır ise Rockstar Games şirketi, GTA 5 Online isimli yapımın aralık ayında gerçekleşecek en son büyük güncellemesinin hemen sonrasında GTA 6 isimli yapıma çok daha fazla hız vermiş olacak. Firma bunun kapsamında GTA 6 isimli yapımla alakalı daha çok personel desteğinin yanı sıra kaynak sağlayabiliyor olacak. Böylece de GTA 6 isimli yapım, aralık ayı geçtikten sonra Rockstar Games şirketi tarafından dillendirilmeye başlamış olacak.

Tabiiki de büyün bunlar, sadece bir iddianın daha ilerisine geçememekte. Zira Rockstar Games şirketi özellikle de GTA 6 isimli yapımla alakalı sessizliğini korumaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.